ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/067/ 400-82-30
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio


«Бабусині» секрети видалення плям

Плями від кави, чаю, шоколаду.

Шоколадні плями можна протерти розчином нашатирного спирту або ж змити сильно підсоленою водою. Не варто втирати сіль у пляму, інакше вона закріпиться "намертво". 

Застарілі плями на білих речах просочують перекисом водню (10-15 хвилин), потім одяг полощуть у холодній воді.

Плями від чаю чи кави видяляються за допомогою щітки, змоченою у теплій воді, після чого речі промивають у теплому мильному розчині, потім полощуть у теплій та холодній воді.

На світлій тканині подібні плями змащують підігрітим гліцерином на 15-20 хвилин, потім промивають теплою водою і висушують рушником.

Плями від кави можна видалити з білих бавовняних тканин, якщо випрати в мильному розчині, додавши туди трохи соди. А ось з вовняних тканин видалити пляму від кави складніше. Потрібно потерти пляму господарським милом, потім щіточку змочіть в слабкому аміачному розчину (2%) і потріть ці плями. Потім потрібно промити пляму теплою водою, підсушити, знову протерти 3% розчином перекису водню.

Плями від ягід та червоного вина.

З кольорових речей такі плями видаляють сумішшю сирого яєчного жовтка і гліцерину, взятих у рівних частинах. Пляму мажуть сумішшю, через кілька годин промивають теплою водою. На свіжі плями кладуть кашку з солі та води, через 30 хвилин промивають мильною водою, після чого річ слід прополоскати в теплій воді.

Плями від трави.

Свіжі плями видаляють за допомогою розчину з теплою мильною води і невеликої кількості нашатирного спирту. Старі плями добре виводить денатурований спирт, після обробки їм річ необхідно промити в чистій воді.

Плями від йоду.

Плями замочують холодною водою і натирають крохмалем до зникнення плям, потім промивають водою з милом.

Плями від пива, шампанського, білого вина, лікерів.

Такі плями можна відтерти шматочком льоду або дуже холодною водою. З білих тканин плями видаляють розчином 1 чайної ложки соди, 5 г мила, склянки води. Змочують пляму цим розчином, залишають на добу, після змивають теплою водою і прополіскують.

Плями від фруктових соків та фруктів.

Такі плями видаляють сумішшю горілки і гліцерину у рівному співвідношенні.

Чорнильні плями.

Для видалення таких плям тканину не менше години тримають в гліцерині, потім прополіскують в теплій, трохи підсоленій воді. Якщо сліди залишилися, то їх легко можна відіпрати в теплій мильній воді. Також можна затерти плями розчином 1 чайної ложки нашатирного спирту. 

"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)