ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/067/ 400-82-30
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio


Життя у стилі ЕКО - це не просто новий тренд, це відповідальний усвідомлений спосіб життя в ім'я здоров'я! 

Може, ти робиш тільки перші кроки на шляху до БІО, а, може, ти вже багато років назад переглянув свій побут, звички і раціон, зумів не піддатися масовості і стереотипам великих міст, сказати СТОП життю на ходу, дедлайнам, фастфуду, рекламній атаці та ін.

Зробіть своє життя і життя на планеті максимально безпечним - повітря чистіше і світ прекраснішим. Не втрачайте час, не змушуйте хвороби і проблеми змушувати Вас задуматися - зроби перший крок на користь ОРГАНІК вже сьогодні!

Поради Eco Life Style

  1. 1. Поліетилен і пластик розкладаються на звалищах довгі роки, а при їх спалюванні виділяється їдкий чорний дим. Замініть поліетиленові пакети для покупок полотняними торбами, а одноразовий пластиковий посуд для пікніка - бляшаними кружками і тарілками.
    
  2. 2. За ніч один вимкнений комп'ютер заощадить енергію, якої вистачить для того, щоб роздрукувати 800 сторінок формату А4 на лазерному принтері. Не залишайте комп'ютер, телевізор та інші електроприлади в режимі очікування. Вимикайте їх з мережі.
    
  3. 3. Витрати на придбання та установку лічильника води окупляться досить швидко. Економія на сім'ю з трьох осіб може досягати більше 100 гривень на місяць. Встановивши квартирний водолічильник, ви заощадите на комунальних послугах і в той же час допоможете природі.
    
  4. 4. Існує нескінченна кількість способів перетворити старі речі у витвори мистецтва. Наприклад, старі стакани можуть стати гарними свічниками. А темно-зелені пробки - фото-рамками. Хенд-мейд - відмінне хобі, і існує багато сайтів, де можна почерпнути ідеї для цього.
    
  5. 5. Вода в пляшках за складом не краща за водогінну, а розкладання пластикової упаковки займає сотні років. Поступово відмовтеся від води в одноразових пляшках. Найлегший спосіб - купити фільтр для водопровідної води. І брати з собою воду в стильній пляшці, яку можна купити в будь-якому спортивному магазині.
    
  6. 6. Сигаретний недопалок розкладається в природі не менше дванадцяти років, а жерстяна банка - не менше 200 років. Подумай, що хорошого ти робиш для планети, в якій ти живеш сьогодні, адже завтра - це буде будинок для твоїх дітей.
    
  7. 7. 70% газет відправляється в сміттєвий ящик. Якщо здавати в пункти прийому макулатури хоча б частину, можна зберегти мільйони дерев щорічно. Почитавши газету - передай її іншому!
    
  8. 8. Купуючи продукти на вагу, ви отримуєте більше продуктів і менше упаковки. Наприклад: пластівці на сніданок, це картонна коробка, а всередині - запаяний целофановий пакет з пакетиками пластівців всередині. В результаті половина вартості продукту - це упаковка.
    
  9. 9. Енергозберігаючі, або світлодіодні лампочки споживають в три рази менше енергії, і при цьому працюють в 10 разів довше. Замінивши всі лампочки в будинку на енергозберігаючі, ви скоро побачите реальну економію. Світлодіодна лампа-самий екологічно чисте джерело світла, не виділяє ртуть, фосфор і ультрафіолет.
    
  10. 10. Рушники з тканини набагато економічніше паперових і служать довше. Замініть одноразові рушники традиційними - з тканини, а для протирання столу застосовуйте мікрофіброві серветки. Всього лише відмовившись від одноразових серветок і рушників, ви збережете сотні гектарів лісу.
    
  11. 11. Прання при низькій температурі скорочує споживання електроенергії на 80%. Адже для нагріву одного грама води на один градус потрібно одна калорія, а сам процес нагріву води - один з найбільш енерговитратних. 
    
  12. 12. Якби всі платили за комунальні та інші послуги в інтернеті замість використання паперових квитанцій, то можна було б зберегти більше трьох мільйонів гектар лісу в рік. Сплачуйте рахунки онлайн - бережіть природу і власний час.
    
  13. 13. Через не повністю закритий кран виливається майже 1000 літрів води на годину. А найменший витік забирає до 100 літрів води на добу. Переконайтеся в справності кранів і труб. Це допоможе заощадити на оплаті рахунків за воду.
    
  14. 14. Більшість людей, проводять величезну кількість свого часу, в закритих приміщеннях навіть не здогадуючись, що всередині приміщення повітря більш ніж в 25 разів брудніше повітря зовні. Провітрюйте приміщення!
    
  15. 15. Щорічно в світі на смітник викидається близько 125 мільйонів працездатних телефонів, які просто набридли своїм господарям. Не слідуй бездумно моді! Роби усвідомлений вибір!

  

ХОЧЕТЕ ЗМІНИТИ СВІТ НА КРАЩЕ? ПОЧНІТЬ З СЕБЕ! ЗАМІНІТЬ СВОЮ ПОБУТОВУ хімію на органічну! SODASAN - БЕЗПЕЧНІ ОРГАНІЧНІ ЗАСОБИ З НІМЕЧЧИНИ. SODASAN - ВИБІР ТИХ, ХТО ДБАЄ ПРО МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ І СВОЄЇ СІМ'Ї! Вибирайте ОРГАНІК, Вибирайте ЖИТТЯ!

"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)