ПРОДУКЦІЯ SODASAN
СЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА
Кошик
(порожньо)КОНТАКТИ
Наша адреса: |
Україна, ТОВ «Торговий дім «Інфанта» Телефон / Факс+38/044/206-67-66 Офиційний дистриб'ютор – |


Еволюція пральних порошків - від фосфатів до цеолітів - БЕЗПЕКА ПІД ПИТАННЯМ!
Останнім часом все більше стали говорити про шкоду пральних порошків через вміст в їх складі фосфатів. Порошки так і стали називати - фосфатні, не акцентуючи увагу на інші не менш небезпечні його складові. Щоб не втратити своїх покупців, виробники і маркетологи придумали безфосфатні порошки, зробивши акцент на їх БЕЗПЕЦІ. Але прибравши один небезпечний компонент, ніхто не говорить про інші складові і про те, чи є замінник фосфатів безпечним!
Фосфати, які використовуються для пом'якшення води, замінили цеолітами. Пральні порошки на базі цеолітів, поряд з підвищеною екологічною безпекою, мають суттєві гігієнічні недоліки:
-порошок важко виполіскується з тканин;
-вміст більше 7% ПАР, замість гігієнічної норми - 2%
-високий вміст силікатів, що викликає знежирення шкіри;
-миюча здатність нижче нормативних вимог;
-пошкодження тканин і їх забарвлення;
-наднормативний вміст пилу.
Тобто, прибравши фосфати, і додавши цеоліти, крім зниження ефективності прання, ми стикаємося з великим вмістом ПАР, які, потрапляючи в організм, руйнують живі клітини шляхом порушення найважливіших біохімічних процесів.
Вчені встановили, що ПАР істотно змінюють інтенсивність окислювально-відновних реакцій, впливають на активність ряду найважливіших ферментів, порушують білковий, вуглеводний і жировий обмін. Особливо агресивні в своїх діях аніонні ПАР (а-ПАР). Вони здатні викликати грубі порушення імунітету, розвиток алергії, ураження мозку, печінки, нирок, легенів. Це одна з причин, за якими в країнах Західної Європи введені обмеження на використання а-ПАР в складах пральних порошків.
Близько 80% всього нашого життя ми проводимо в приміщеннях. У зв'язку з цим особливу увагу слід приділяти впливу частинок пилу на наше здоров'я. Адже заміна фосфатів цеолітами характеризується наднормативним вмістом пилу.
Поширення цеолітних пральних порошків в Європі сталося понад 20 років тому на хвилі заборони вмісту фосфатів у пральних порошках. Перуть цеолітні порошки значно гірше своїх попередників і для посилення прання ті ж європейські виробники розробили і активно пропонують "помякшувачі" води і "підсилювачі прання із захистом для пральних машин", які більш ніж на 70% складаються з ... фосфатів!
На пральних порошках деяких фірм зазначено, що до їх складу входять НЕ ФОСФАТИ, А ФОСФОНАТИ.
Фосфонати - це не фосфати, хоча це також сполуки фосфору, необхідні для помякшення води. А синьо-зеленим водоростям абсолютно все одно звідки брати фосфор для свого зростання ... Фактично, назва цього компонента в пральному порошку або іншому засобі - типовий маркетинговий хід, що приховує наявність фосфатів. Англійською мовою Phospho-NOT сприймається як «немає фосфору»)
"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"
Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)
