ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/067/ 400-82-30
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio


Еволюція пральних порошків - від фосфатів до цеолітів - БЕЗПЕКА ПІД ПИТАННЯМ!

 Останнім часом все більше стали говорити про шкоду пральних порошків через вміст в їх складі фосфатів. Порошки так і стали називати - фосфатні, не акцентуючи увагу на інші не менш небезпечні його складові. Щоб не втратити своїх покупців, виробники і маркетологи придумали безфосфатні порошки, зробивши акцент на їх БЕЗПЕЦІ. Але прибравши один небезпечний компонент, ніхто не говорить про інші складові і про те, чи є замінник фосфатів безпечним!

Фосфати, які використовуються для пом'якшення води, замінили цеолітами. Пральні порошки на базі цеолітів, поряд з підвищеною екологічною безпекою, мають суттєві гігієнічні недоліки:

-порошок важко виполіскується з тканин; 
-вміст більше 7% ПАР, замість гігієнічної норми - 2%
-високий вміст силікатів, що викликає знежирення шкіри;
-миюча здатність нижче нормативних вимог;
-пошкодження тканин і їх забарвлення;
-наднормативний вміст пилу.
 

Тобто, прибравши фосфати, і додавши цеоліти, крім зниження ефективності прання, ми стикаємося з великим вмістом ПАР, які, потрапляючи в організм, руйнують живі клітини шляхом порушення найважливіших біохімічних процесів.

Вчені встановили, що ПАР істотно змінюють інтенсивність окислювально-відновних реакцій, впливають на активність ряду найважливіших ферментів, порушують білковий, вуглеводний і жировий обмін. Особливо агресивні в своїх діях аніонні ПАР (а-ПАР). Вони здатні викликати грубі порушення імунітету, розвиток алергії, ураження мозку, печінки, нирок, легенів. Це одна з причин, за якими в країнах Західної Європи введені обмеження на використання а-ПАР в складах пральних порошків.

Близько 80% всього нашого життя ми проводимо в приміщеннях. У зв'язку з цим особливу увагу слід приділяти впливу частинок пилу на наше здоров'я. Адже заміна фосфатів цеолітами характеризується наднормативним вмістом пилу.

Поширення цеолітних пральних порошків в Європі сталося понад 20 років тому на хвилі заборони вмісту фосфатів у пральних порошках. Перуть цеолітні порошки значно гірше своїх попередників і для посилення прання ті ж європейські виробники розробили і активно пропонують "помякшувачі" води і "підсилювачі прання із захистом для пральних машин", які більш ніж на 70% складаються з ... фосфатів!

На пральних порошках деяких фірм зазначено, що до їх складу входять НЕ ФОСФАТИ, А ФОСФОНАТИ. 

Фосфонати - це не фосфати, хоча це також сполуки фосфору, необхідні для помякшення води. А синьо-зеленим водоростям абсолютно все одно звідки брати фосфор для свого зростання ... Фактично, назва цього компонента в пральному порошку або іншому засобі - типовий маркетинговий хід, що приховує наявність фосфатів. Англійською мовою Phospho-NOT сприймається як «немає фосфору»)

"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)