ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/067/ 400-82-30
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio


Більше 30 років тому Керстін Штромберг ( Kerstin Stromberg ) і Юрген Хак ( Juergen Hack ) вирішили надати альтернативу звичайним миючим засобам. Першим кроком стало розроблення чистячих і миючих засобів на основі натуральних компонентів, які в процесі виробництва і після їх застосування не будуть забруднювати навколишнє середовище. Але спочатку потрібно було довести, що таке дійсно можливо! Перші миючі засоби SODASAN були засновані на милі з рослинної олії. Засоби працювали, але поки не витримували конкуренції з традиційною побутовою хімією як за якісними, так і за кількісними показниками. Однак вони поклали початок виробництва екологічних миючих засобів та стали великим досягненням у своїй галузі.

Поступово компанія SODASAN розвивала виробництво альтернативних продуктів. Одночасно збільшувалася кількість споживачів, які воліли піклуватися про навколишнє середовище і власне здоров'я. Протягом багатьох років альтернативні продукти розроблялися і оптимізувалися у власній лабораторії SODASAN. Сьогодні зручна у використанні і ефективна продукція, яка не забруднює навколишнє середовище і абсолютно безпечна для людини, повністю відповідає побажанням численної цільової аудиторії.

Принципи, що лежать в основі товарів SODASAN:

  • - безпечність для людини;
  • - дбайливе ставлення до навколишнього середовища та захист природи;
  • - основа продуктів SODASAN – тільки рослинні олії, що повністю відповідають вимогам Organic-сертифікації, з контрольованих екологічних господарств;
  • - ефективність: потужні і концентровані, але безпечні засоби;
  • - SODASAN підтримує соціально відповідальне сільське господарство у країнах третього світу;
  • - в продукцію SODASAN не додають ніяких синтетичних консервантів та ароматизаторів;
  • - SODASAN не використовує ніяких компонентів на основі хлору;
  • - SODASAN не використовує ніяких компонентів, у виготовленні яких брала участь генна інженерія;
  • - SODASAN неухильно дотримується принципів соціальної відповідальності;
  • - SODASAN не проводить прямих і непрямих дослідів над тваринами.

Немає відходів!

У виробництві SODASAN немає відходів. Всі речовини, що використовуються в нашому виробництві, переробляються в продукцію (за винятком пакувальних матеріалів).


Будемо розумні!

Для нашого виробництва ми віддаємо перевагу відновлювальній сировині з екологічно чистого сільськогосподарського виробництва.

Деякі матеріали, такі як кокосова олія, не доступні в європейському господарстві. Перш ніж використовувати його в наших продуктах, ми повинні бути впевнені, що наші постачальники відповідають певним вимогам:
1. Контрольоване органічне землеробство, а не велике виробництво з використанням синтетичних добрив і пестицидів
2. Чесна оплата і заохочення, а не експлуатація третього світу
3. Відповідальне використання тропічних лісів (спонсорство).Без Ензимів!

У миючих засобах ензими використовуються для більш легкого видалення білка, що міститься в плямах крові і шоколаду. Проте, залишки ензимів можуть викликати неприємні подразнення у людей з чутливою шкірою, так як вони можуть вступити в реакцію з білками шкіри. Ензими отримують з використанням генної інженерії. Тому продукція SODASAN не містить ензимів!

Захист від вапняного нальоту!

Багато продуктів SODASAN містять надійний захищаючий від вапна компонент нового типу, так званий Поліаспартат. Це підвищує чистячі властивості мила і пом'якшує воду настільки ефективно, що потрібно набагато менше води. Поліаспартати були відомі в природі - як послідовність поліпептидів, наприклад, в мушлях - протягом мільйонів років.

Без Фосфатів!


Фосфати - солі фосфоричних кислот. Раніше фосфати використовувалися майже у всіх миючих засобах для пом'якшення води. Сьогодні вони зазвичай містяться у синтетичних пральних порошках і таблетках для посудомийних машин .

Коли фосфати потрапляють у природну воду разом зі стічними водами, вони забруднюють природне воду, і призводять до зменшення кількості кисню (евтрофікації). Фосфати також порушують кислотно-лужну рівновагу клітин шкіри, викликаючи, перш за все, дерматологічні захворювання, а потім вже і функціонування організму в цілому (потрапляючи в кров, змінюють процентний вміст в ній гемоглобіну, викликають зміну щільності сиворотки крові, вмісту білка, порушують функції печінки, нирок, скелетних м'язів, що в свою чергу призводить до тяжких отруєнь, порушення обмінних процесів і загострення хронічних захворювань).


Безпечність та довіра через контроль якості!

Наші дії перевірені декількома незалежними органами (наприклад , ECOCERT і Certisys). Все сировина і вся виготовлена ​​продукція проходять строгі тести суворої і точної перевіркою якості. Природно, немає ніякого органічно вирощеного миючого засобу. Однак є рослинні жири й олії, з яких ми виробляємо сировину для миючих засобів, наприклад, мило. Вони виробляються як з місцевих олій, таких як олія соняшнику й рапсова олія, так і з пальмової та кокосової олій з Центральної і Південної Америки. Інша сировина виробляється шляхом сертифікованого органічного культивування, наприклад оцет, який ми використовуємо в нашому засобі для чищення з оцтом.

"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)