ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/067/ 400-82-30
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio


Допомога дітям

Торгівельний дім «Інфанта» - ексклюзивний дистриб'ютор продукції  SODASAN™ в Україні,  щомісяця безкоштовно передає у Київський міський будинок імені Городецького безпечні пральні порошки  та миючі засоби  Sodasan на суму 3% від продаж.

Ми дбаємо про о себе, 
ми дбаємо про природу, 
ми дбаємо про дітей, 
ми дбаємо про майбутнє! 

Купуючи продукцію SODASAN,  ти теж приймаєш участь
у цій благодійній акції! 

                                                                       

Не будь осторонь  - діти чекають на твою допомогу!
31 травня 2013 недалеко від Києва у містечку, відомому своїми місцями для відновлення здоров'я Ворзель, відначалось 80-річчя Дитячого будинку, який зараз називається " Київський міський будинок дитини імені ММ Городецького".

Цей Дитячий будинок заслужено носить ім'я Михайла Городецького, так як саме цей молодий лікар, студент 5-го курсу медичного інституту проявив ініціативу для створення в 1933 році місця-притулку дітей, які залишалися під час Голодомору одні на вулиці. Друга хвиля знедолених вихованців, що поповнила дитячий будинок - діти репресованих батьків ...

Унікальне місце, таких місць все менше і менше залишається в громадському користуванні. 7 гектарів паркової зони, в яких розташовані старі добротні будинки, колишні дворянські дачі з метровими стінами і п'ятиметровими стелями. Мабуть, в такому місці легше дихається, ніж в панельних будинках загазованого міста, тому можна тільки порадіти, що це місце, сьогодні поки що належить дітям. Маленьким мешканцям цього будинку всім до одного приготувала доля не просте життя, тому що це дітки з органічними ураженнями центральної нервової системи та порушеннями психіки.

Як часто в повсякденності можна почути прикро принизливе «дебіл», «даун» ...  Люди, що вживають такі слова, найчастіше не усвідомлюють, що стоїть за ними. Той, хто хоч раз в житті побував в такому місці і стикнувся з тим, що стоїть за цими діагнозами, ніколи більше не буде бездіяльно кидатися такими словами. Очевидно, що ніякої провини жодного з тих, хто тут виявився, немає в тому, що вони були народжені такими і шансів стати іншими немає ніяких. 80% дітей народжених з патологіями залишаються в Україні батьками на піклування держави прямо в пологових будинках.

 «Київський міський будинок дитини імені М.М. Городецького» це одне з місць, куди потрапляють такі дітлахи. Тут вони залишаються до 4-5 років. Найчастіше вони народжуються не з однією проблемою, а з цілим комплексом, який потребує постійного медичного супроводу, потребують підвищеного догляду та уваги.

Не дивлячись на те, що це одне з хороших місць для перебування таких діток, ніщо не може замінити людині сім'ю, і крім того тут також далеко не завжди виявляються необхідні кошти для медикаментів, підгузників, і навіть для харчування вихованців.

В силу обставин, глава кампанії ТД «Інфанта» Інна Свірідова-Калініченко в 2009 році потрапила в «Київський міський будинок дитини імені М.М. Городецького».  Все побачене там справило на неї незабутнє враження: «З тих пір думки про те, що потрібно подбати про них нам, здоровим і сильним людям, вже не покидають мене» - каже Інна. З того моменту було прийнято рішення про постійну підтримку Дитячого будинку в міру сил. ТД «Інфанта» є дистриб'ютором органічної побутової хімії SODASAN в Україні, виходячи з цього кожен місяць в «Київський міський будинок дитини імені М.М. Городецького» передаються безпечні для здоров'я малюків засоби для прибирання та прання, необхідні для підтримки їх повсякденного життя. Крім того, у міру можливостей, надається екстрена допомога в медикаментах, продуктах харчування або рішенні особливих завдань, наприклад, покупці матраца проти пролежнів та інших незвичайних потребах.

Так, Торговий Дім «Інфанта» виявився одним з гостей свята на честь 80-річчя Будинку дитини імені Городецького. Звичайно, це день було свято для дорослих, для нянь, медсестер, лікарів, які супроводжують дітей у їх не просте життя. Знаючи, які оклади у працівників бюджетного сектора, ми розуміємо, що робота в такому місці - це покликання, тут не отримаєш задоволення амбіцій чи матеріальних благ. «Дитячий будинок - це місце, де через не зрілості батьків або в силу фатальних обставин опиняються діти. Ці діти стоять в повній самоті перед величезним світом, а ми стоїмо поруч з ними. Чим ми можемо допомогти цим істотам? Крім того, що ми даємо їм притулок і їжу. Так, ми супроводжуємо їх фізичне становлення. Вчимо тримати голову, робити перші кроки, вчимо навичкам самообслуговування та сприяємо їх соціалізації. Ми вчимо їх говорити, і ось тут, коли вони починають говорити, відбувається ще щось дуже важливе. Наскільки здоровим і людяним повинен бути співробітник Дитячого будинку, щоб зуміти відповісти на просте дитяче питання: «Де моя мама?». Або ще більш цікаве питання: «Що таке мама?». Потрібно відповісти правдиво і при цьому не скалічити душу маленької людини... Тому я бажаю вам здоров'я і людяності. Я сподіваюся, що одним із джерел натхнення є ці діти, їх успіхи, їх посмішки, їх спокій, їх апетит» - з такими словами звернулася Інна до співробітників «Київського міського будинку дитини імені М.М. Городецького» у своєму привітанні. З 240 співробітників будинку дитини 30 осіб - ветерани праці, які пропрацювали тут більше 30 років. Привітати та підтримати співробітників приїхали представники КМДА і місцева влада. Хотілося б, щоб частіше "слуги народу" згадували про такі заклади, вчасно перераховуючи кошти з бюджету на комунальні послуги, харчування та інші потреби. Майже всі співробітники цього будинку жінки. Вони, звичайно ж, були раді і красивим словам, і пісням запрошених артистів, і квітам, і маленьким подарункам. Сподіваємося, що цей гарний настрій від свята і від теплих слів, сказаних гостями, виллється душевним теплом і увагою до вихованців! 


Фоторепортаж за посиланням."Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)