ПРОДУКЦІЯ SODASANСЕРТИФІКОВАНА ОРГАНІКА

Новини

03.04.2019 11:10:55
Підписатися на новини:
або RSS 2.0

КОНТАКТИ

Наша адреса:


Україна,
Київ, 03039,
вул. Байкова, 7

ТОВ «Торговий дім «Інфанта»

Телефон / Факс

+38/044/206-67-66

Офиційний дистриб'ютор –
Торговий дім Інфанта

www.infanta.com.ua

Замовлення та консультації


+38/044/206-67-67
+38/097/341-00-31
Анна

Відділ доставки


+38/068/ 866-56-46
Ростислав

Питання співробітництва


SvetaM@infanta.com.ua
Світлана Глущенко
Розробка сайту
© Dialon Web-Studio

Друзі! Невелике оголошення!

У п'ятницю, 21 червня, через технічні причини, оформлення і відвантаження замовлень проводитися не буде.

Ви можете оформити замовлення на сайті - воно буде оброблено у понеділок, 24 липня.

Дякуємо за розуміння

ЗАСОБИ ДЛЯ ПРАННЯ, МИТТЯ ПОСУДУ, ПРИБИРАННЯ В ДОМІ І ГІГІЄНИ

SODASAN - ПОБУТОВА ХІМІЯ БЕЗ ХІМІЇ!

Акційні пропозиції
НЕ БУДЬТЕ ошуканими!

Безфосфатне ЩЕ НЕ ОЗНАЧАЄ

ОРГАНІЧНЕ !!!

Прибравши один шкідливий (гучний) компонент, миючий засіб не став безпечним! Адже інші 85% складу залишилися, а 15% фосфатів замінили просто іншими не такими агресивними компонентами для пом'якшення води. Дізнайтеся більше про шкідливі компоненти в миючих засобах в розділі СТАТТІ і ЧОМУ САМЕ SODASAN?

Щоб бути впевненим у безпеці побутової хімії,  потрібно знати те, що ПРИХОВУЮТЬ більшість виробників, а саме наявність у складі небезпечних нафто-хімічних компонентів, аніонних поверхнево-активних речовин (ПАР), хлору, оптичних відбілювачів, синтетичних консервантів, барвників і ароматизаторів. Прикриваючись фразами «без фосфатів», «не викликає алергії» або просто зеленим дизайном, виробники замовчують про небезпеку інших компонентів, які викликають порушення імунітету, білкового, углеводного і жирового обміну речовин, алергічні реакції і т.д. Вони діють подібно отруті, накопичуючись в клітинних мембранах, порушують передачу нервових імпульсів, змінюють фізико-хімічні властивості крові та інші порушення. Саме тому в західних країнах діють жорсткі обмеження щодо використання аніонних ПАР в пральних порошках - не більше 2%.

Для впевненості в безпеці вибирай безпечні органічні натуральні засоби для дітей, для прання, для миття посуду, для дому і просто для життя! У складі органічних засобів - 100% натуральних компонентів, які НЕ ШКОДЯТЬ не тільки навколишньому середовищу, а й перш за все ЛЮДИНІ. Але органічність обов'язково повинна бать підтверджена міжнародними еко-сертифікатами Ecocert, Eco-garantie з обов'язковим позначенням на упаковки відповідних логотипів, визнаних у всьому світі, а не вигаданих дизайнерами різних зелених листочків зі знаком BIO.

НЕ БУДЬТЕ ошуканими!

МЕГА-КОНЦЕНТРАЦИЯ ЩЕ НЕ ОЗНАЧАЄ

МЕГА-ефективність !!!

Багато виробників, прагнучи здобути увагу покупців до свого товару, почали демонструвати на товарах МЕГА-КОНЦЕНТРАЦІЮ. На упаковках можна знайти цифри, що обіцяють певну кількість циклів прання. І якщо раніше звичного  порошку вистачало на 10 циклів прання, то сьогодні тобі обіцяють 20 або навіть 30! ... Тільки ось на хороший результат прання при мінімальній дозі порошку годі й розраховувати, оскільки в більшості випадків - це тільки маркетинговий хід. Увага! Для правильного розрахунку кількості прань, необхідно знати наступне:

* Недобросовісні виробники великими цифрами вказують кількість циклів прання при дуже м'якій воді і в разі невеликих забруднень, тоді як SODASAN гарантує 25 циклів при жорсткій воді і сильних забрудненнях!


* Роблячи продукцію густішою, найчастіше недобросовісні виробники додають згущувачі, при цьому не працюючи з очисними агентами. Відповідно, миюча здатність в такому разі не поліпшується.

* 2 мл в середньому дорівнює 1 гр (найчастіше таблиці й мірні стаканчики вказують необхідну дозу на 1 цикл прання саме в мл, а вага порошку вказується в кг). Тобто якщо необхідно 100 мл засобу - це значить 50 гр. Загальну вагу порошку потрібно розділити на 50гр і Ви дізнаєтеся кількість циклів прання.


SODASAN - по-чесному висококонцентровані засоби з високою ефективністю!

SODASAN - органічні засоби для прання, прибирання та миття посуду, які працюють !!!


ПРОДУКЦІЯ SODASAN - КРАЩИЙ ВИБІР

для дітей, вагітних жінок, алергіків

і людей, які піклуються про своє здоров'я!

SODASAN - безпека без компромісів!


Обирай SODASAN!

Обирай Organic!

Обирай ЖИТТЯ!


Продукція SODASAN - гарантія безпеки для здоров'я людини і навколишнього середовища, що підтверджено міжнародними еко-сертифікатами Eco - garantie, Ecocert і такими організаціями, як Greenpeace, Vegan society і Prima - Klima - Weltweit.


КАТАЛОГ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ


Сертифікати SODASAN

eco-certeco-garantie


"Дякуємо за покупку продукції SODASAN!
Так ви підтримуєте глобальний захист клімату
та робите активний внесок для збереження планети для нас і наших дітей!"

Юрген Хак
(засновник та керівник фірми)